Через Закарпаття до Словаччини, Австрії та Угорщини, квітень-травень 2018 року.
День п'ятнадцятий: «Озеро Віта» -> Стрий -> Львів -> Вижняни -> Зборів -> Залізці -> Підкамінь -> Броди -> Рівне -> Житомир -> Київ

Для збільшення зображення, що Вас зацікавило, натисніть на нього.
В разі будь-якого використання розміщених тут фото, гіперпосилання на цей сайт () є обов’язковим.

Через Закарпатье в Словакию, Австрию и Венгрию, апрель-май 2018 года.
День пятнадцатый: «Озеро Вита» -> Стрый -> Львов -> Выжняны -> Зборов -> Зализцы -> Подкамень -> Броды -> Ровно -> Житомир -> Киев

Для увеличения заинтересовавшего Вас изображения нажмите на него.
При любом использовании размещенных здесь фотографий, гиперссылка на этот сайт () является обязательной.
Мапа маршруту «Озеро Віта» -> Стрий -> Львів -> Вижняни -> Зборів -> Залізці -> Підкамінь -> Броди -> Рівне -> Житомир -> Київ.
Стан магістральних автошляхів - дуже пристойний: деякі нещодавно відремонтовано, деякі - у процесі ремонту. Місцеві автошляхи залишають бажати кращого.
Того дня ми не зупинялися в Пилипці, Подобовці, Воловці, Сколе, Стриї, Львові та інших містах і селищах, що були на нашому шляху. Фоторозповіді про них подано на інших сторінках.


Схема маршрута «Озеро Вита» -> Стрый -> Львов -> Выжняны -> Зборов -> Зализцы -> Подкамень -> Броды -> Ровно -> Житомир -> Киев.
Состояние магистральных автодорог - очень приличное: некоторые недавно отремонтированы, некоторые - в процессе ремонта. Местные дороги оставляют желать лучшего.
В тот день мы не останавливались в Пилипце, Подобовце, Воловце, Сколе, Стрые, Львове и других городах и поселках, которые лежали на нашем пути. Фоторассказы о них даны на других страницах.Зі львівскої Кільцевої дороги ми повернули в напрямку Тернополя, заїхали до села Вижняни, проїхали повз Золочів, зробили коротеньку зупинку на околиці міста Зборів, заїхали в Залізці, потім зупинилися в містечку Підкамінь.


Со львовской Кольцевой дороги мы свернули в направлении Тернополя, заехали в село Выжняны, проехали мимо Золочева, сделали короткую остановку на окраине города Зборів, заехали в Зализцы, потом остановились в городке Подкамень.
На автошлях E40 (М06) ми повернулися біля міста Броди, і далі не зупинялися в Дубному, Рівному, Корці, Новограді-Волинському, Житомирі, Коростишеві та інших містах і селищах, що були на нашому шляху. Фоторозповіді про них подано на інших сторінках.


На автодорогу E40 (М06) мы вернулись возле города Броды, и далее не останавливались в Дубно, Ровно, Корце, Новограде-Волынском, Житомире, Коростышеве и других городах и поселках, которые лежали на нашем пути. Фоторассказы о них даны на других страницах.
Незабаром на цю сторінку будуть додані відповідні фото та інформація.
Запрошую завітати пізніше.


Інші сторінки маршруту "Через Закарпаття до Словаччини, Австрії та Угорщини, квітень-травень 2018 року":


Усі права застережено. © 2003-2018 Сергій Клименко

Rambler's Top100